Przyczepa rolnicza skorupowa Metal-Fach T930

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Metal-Fach
  • Dostępność: Jest Jest

Ładowność 6,0 t

Metal-Fach

Przyczepa jest przeznaczona do transportu płodów rolnych oraz innych materiałów sypkich i objętościowych w obrębie gospodarstwa oraz po drogach publicznych. W odróżnieniu od tradycyjnych przyczep burtowych, brak jakichkolwiek szczelin pozwala również na przewóz materiałów płynnych. Praktyczna i niewielka przyczepa skorupowa Metal-Fach T930 może transportować materiał o wadze nieprzekraczającej 6 ton. Przyczepa została zbudowana w oparciu o nadwozie typu koleba. Umożliwia jednostronny wywrót – tylny, ale uwagę zwraca znaczny wychył – niemal do kąta prostego. Rozładunek – wychył jest wspomagany poprzez zainstalowane dwa trwałe siłowniki hydrauliczne. Maszyna została wyposażona w pełną instalację elektryczną umożliwiającą jej transport po drogach publicznych. Ogumienie 385/65 R22,5 zapewnia możliwość bezpieczną pracę w terenach podmokłych i torfowych. Sprzęt został wyposażony w jednoosiowy układ jezdny, hamulec pneumatyczny i mechaniczną stopkę podporową. Przyczepa posiada również hamulec postojowy uruchamiany manualnie.

Dane techniczne

 

Model: T930
Typ homologacji: PL
Prędkość homologacyjna: 40 km/h
DMC: 7 900 kg
Ładowność: 6 000 kg
Ładowność homologacyjna: 6 000 kg
Typ hamulca: Pneumatyczny
Masa: 1 900 kg
Długość: 5 146 mm
Szerokość: 2 480 mm
Wysokość: 2 024 mm
Pojemność: 7.5 m3
Gwarancja: 24 miesiące

 

Wyposażenie standardowe

 
  • Dwa siłowniki hydrauliczne
  • Postojowy hamulec ręczny z korbą
  • Hamulec pneumatyczny
  • Oko ø40mm
  • Ogumienie 385/65 R22,5
  • Dwa kliny do kół umieszczone w ocynkowanych kieszeniach
  • Oświetlenie LED

 

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie produktów, przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje, w tym parametry techniczne, wygląd oraz wyposażenie mogą ulegać zmianie. Wszelkie informacje eksploatacyjne i graficzne prezentowane na stronie internetowej są jedynie poglądowe. Pewne elementy wyposażenia mogą być opcjonalne i nie być standardowym wyposażeniem. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, kwestii bezpieczeństwa i dostępnych produktów, zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc. Skorzystaj z poniższego przycisku. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc efektywnie wesprzeć Cię w każdej kwestii.

 

Agromep kontakt

 

O producencie

 

Metal-Fach - Prasy zwijające, owijarki bel, ładowacze czołowe, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe – to sztandarowe produkty czołowego polskiego producenta maszyn i urządzeń rolniczych Metal-Fach. Przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Sokółce, na przestrzeni lat zyskało zaufanie wśród rolników w Polsce i na całym świecie.

 

Układ jezdny: 1-osiowy
Typ przyczepy: skorupowe