Prasa belująca stałokomorowa Metal-Fach Z587

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Metal-Fach
 • Dostępność: Jest Jest

Komora łańcuchowa

Średnica bel: 1200 mm, 1500 mm

Metal-Fach

Prasa belująca Metal-Fach Z587 została zaprojektowana tak, by jak najlepiej i dokładniej zbierać i zwijać materiał roślinny taki jak siano, podsuszona trawa czy słomy w bele o cylindrycznym kształcie. Właściwości techniczne maszyny pozwolą Ci na wykonywanie bel o szerokości 1,2 m i średnicy 1,2 m lub 1,5 m. Model ten od lat jest dostępny w naszej ofercie, co świadczy o tym, że nasi klienci docenili jego prostą, niezawodną konstrukcję. Maszyna doskonale sprawdza się podczas prac w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach.

Prasa belująca stałokomorowa Z587 Podbieracz

Zastosowanie bębnowo-palcowego podbieracza o szerokości 1800 mm zwiększa wydajność zbioru materiału.

Prasa belująca stałokomorowa Z587 Rolkowy docisk pokosów

W wyposażeniu standardowym znajduje się rolkowy docisk pokosu, który usprawnia przeniesienie materiału poprzez podbieracz do komory. Dzięki temu rozwiązaniu praca w polu będzie szybka, sprawna i przyjemna.

Prasa belująca stałokomorowa Z587 Panel sterowania

Panel sterowania posiada funkcje odpowiednie do wersji maszyny i rynku, na którym została ona nabyta. Panel sterowania prasy posiada opcje obwiązywania bel sznurkiem i siatką. Pola sygnalizujące licznika informują o otwarciu komory, pracy zespołu obwiązywania siatką i sznurkiem.

 

Prasa belująca stałokomorowa Z587 system obwiązywania sznurkiem

Standardowym wyposażeniem prasy łańcuchowej jest system obwiązywania sznurkiem, który dopuszcza możliwość 2-stopniowej regulacji gęstości owijania. Masa jednej beli, to w zależności od rodzaju materiału od 100 do 600 kg w przypadku zielonki.

Prasa belująca stałokomorowa Z562 RN Metal-Fach System obwiązywania siatką

Prasę Metal-Fach Z587 z powodzeniem możesz wyposażyć w system obwiązywania siatką. Zastosowanie tego rozwiązania poprawia efektywność pracy, wyraźnie skracając czas owijania beli. Dodatkowo stanowi też lepsze zabezpieczenie materiału przed wilgocią i zmniejsza zużycie prasy.

Prasa belująca stałokomorowa Z587 Wyrzutnik bel

Wyrzutnik wytacza bele z obszaru obrotu tylnej klapy, co pozwala na rozpoczęcie procesu zamykania komory bez konieczności odjeżdżania od wyrzucanej beli.

Prasa belująca Metal-Fach Z587 Łańcuchowa komora

Komora zwijania

Łańcuchowa komora

Prasa Metal-Fach Z587 to prosta, a przez to niezawodna konstrukcja, wykorzystująca podrzutnik i łańcuchową komorę zwijania, która sprawdza się w różnych warunkach zbioru. Komora zwijania typu łańcuchowego została oparta na 33 prętach. Stopień zgniotu użytkownik może regulować bezstopniowo w zależności od własnych potrzeb. Urządzenie, które Ci polecamy, i które doskonale sprawdziło się już w niejednym polskim gospodarstwie jest dodatkowo absolutnie proste w obsłudze, co zagwarantowała trwała technologia.

 

Dane techniczne

Model prasy: Z587 Z587/1
Długość: 4325 mm 5070 mm
Szerokość: 2540 mm 2550 mm
Wysokość: 2200 mm 2395 mm
Masa: 2555 kg 2950 kg
Średnica beli: 1200 mm 1500 mm
Zapotrzebowanie mocy na WPM: 37 kW
Prędkość obrotowa WOM: 540 obr/min
System zasilania komory: Podbieracz i podajnik widłowy
Szerokość podbieracza: 1800 mm
Ogumienie: 400/60-15,5 14PR
Gwarancja: 24 miesiące

Wyposażenie standardowe

 • system obwiązywania sznurkiem
 • panel sterowania
 • stopka podporowa
 • trwałe i odporne na uderzenia metalowe osłony
 • wał WOM
 • centralne smarowanie łożysk (listwa zbiorcza)
 • odrzutnik bel
 • Koła 400/60-15.5 14 PR

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie produktów, przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje, w tym parametry techniczne, wygląd oraz wyposażenie mogą ulegać zmianie. Wszelkie informacje eksploatacyjne i graficzne prezentowane na stronie internetowej są jedynie poglądowe. Pewne elementy wyposażenia mogą być opcjonalne i nie być standardowym wyposażeniem. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, kwestii bezpieczeństwa i dostępnych produktów, zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc. Skorzystaj z poniższego przycisku. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc efektywnie wesprzeć Cię w każdej kwestii.

 

Agromep kontakt

 

 

O producencie

 

Metal-Fach - Prasy zwijające, owijarki bel, ładowacze czołowe, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe – to sztandarowe produkty czołowego polskiego producenta maszyn i urządzeń rolniczych Metal-Fach. Przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Sokółce, na przestrzeni lat zyskało zaufanie wśród rolników w Polsce i na całym świecie.

 

Typ prasy: Belujące
Komora zwijania: Stałokomorowe