Owijaka do bel samozaładowcza Metal-Fach Z593

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Metal-Fach
 • Dostępność: Jest Jest

podajnik folii 500/750 mm

załadunek przedni

Metal-Fach

Owijarka samozaładowcza Metal-Fach Z593 posiada przedni chwytak załadowczy, zapewniający szybką i efektywną pracę w linii pracy prasy zwijającej (wzdłuż pola a nie jak pozostałe typy owijarek – w poprzek pola). Urządzenie występuje w dwóch wersjach: z możliwością sterowania mechanicznego lub elektronicznego. Proces zbioru i owijania odbywa się w czasie przejazdu do następnej beli lub do miejsca składowania, przez co zwiększa się wydajność pracy.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Ramię załadowcze

Ramię załadowcze - Owijarka do bel jest przeznaczona do pobierania sprasowanej beli trawy, siana lub innych roślin niezdrewniałych z podłoża za pomocą ramienia załadowczego i załadunku beli na stół roboczy.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Stół obrotowy

Stół obrotowy - Cicha i niezawodna praca stołu obrotowego dzięki zastosowaniu zamkniętej przekładni kątowej do napędu bębnów. Konstrukcja czterech przetłaczanych wałów obrotowych zapobiega ślizganiu się beli podczas owijania.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Zasobnik na zapasowe rolki

Zasobnik na rolki folii - Na dyszlu zamocowano zasobnik na dwa zapasowe rolki folii, zapewniające płynną i ekonomiczną pracę owijarki bez zbędnych przestojów.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Podajnik folii

Podajnik folii - Nowoczesny i uniwersalny podajnik na folię o szerokości 500 mm i 750 mm. Aluminiowe, moletowane rolki  podajnika gwarantują właściwe  wstępne napięcie folii

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Hydrauliczny obcinacz folii

Obcinacz folii - Urządzenie chwytająco-odcinające folię. Ingerencja operatora ograniczona tylko do założenia nowej rolki folii. Obcinacz folii działa automatycznie po zakończeniu owijania beli.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Stawiacz bel

Hydrauliczny stawiacz bel - W owijarce Z593 zamontowano hydrauliczny stawiacz bel. Urządzenie gwarantuje delikatny wyładunek owiniętej beli i postawienie jej na denku.

Owijarka do bel samozaładowcza Z593 Metal-Fach Stopka podporowa stawiacza bel

Stopa podporowa stawiacz - Regulowana, przegubowa stopa podporowa stawiacza bel pozwala na dostosowanie wysokości z jakiej ma być stawiana bela.

Owijarka do bel samozaładowcza Z577 Metal-Fach Licznik owinięć

System sterowania - Owijarka Z593 Metal-Fach sterowana jest za pomocą panelu, dając użytkownikowi pełną kontrolę nad całym procesem owijania bel. Urządzenie sterujące posiada przyjazny w obsłudze interfejs użytkownika.

 

Dane techniczne

Model owijarki: Z593 Z593 E
Długość: 5220 mm
Szerokość: 2200 mm
Wysokość: 2500 mm
Masa: 1250 kg
Załadunek: Przedni
Długość owijanych bel: 1200 mm
Sposób łączenia z ciągnikiem: Przyczepiana
Napęd maszyny: Hydrauliczny
Moc ciągnika: Min. 30 kW
Zalecana wydajność pompy ciągnika: 25 l/min
Wymagane ciśnienie układu hydrauliki siłowej ciągnika: 14 MPa
Sposób sterowania: Mechanicznie Elektronicznie
Gwarancja:  24 miesiące

Wyposażenie standardowe

 • agregacja z ciągnikiem przez zaczep rolniczy
 • elektroniczny licznik owinięć
 • automatyczne odcinanie folii
 • przestawny dyszel w położenie transportowe i robocze
 • hydrauliczny stawiacz bel
 • podajnik folii 500/750
 • przedni podest
 • panel sterowania tylko w modelu Z593E
 • hydrauliczny obcinacz tylko w modelu Z593E

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie produktów, przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje, w tym parametry techniczne, wygląd oraz wyposażenie mogą ulegać zmianie. Wszelkie informacje eksploatacyjne i graficzne prezentowane na stronie internetowej są jedynie poglądowe. Pewne elementy wyposażenia mogą być opcjonalne i nie być standardowym wyposażeniem. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, kwestii bezpieczeństwa i dostępnych produktów, zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc. Skorzystaj z poniższego przycisku. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc efektywnie wesprzeć Cię w każdej kwestii.

 

Agromep kontakt

 

 

O producencie

 

Metal-Fach - Prasy zwijające, owijarki bel, ładowacze czołowe, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe – to sztandarowe produkty czołowego polskiego producenta maszyn i urządzeń rolniczych Metal-Fach. Przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Sokółce, na przestrzeni lat zyskało zaufanie wśród rolników w Polsce i na całym świecie.

Typ owijarki: Samozaładowcze