Owijarka do bel stacjonarna Metal-Fach Z561

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Metal-Fach
  • Dostępność: Jest Jest

podajnik folii 500/750 mm

napęd elektryczny

Metal-Fach

Owijarki są wykorzystywane do owijania pojedynczych bel siana półsuchego z traw i roślin motylkowych, w procesie zbioru zielonek do zakiszania. Owijarka bel Metal-Fach Z561 jest przeznaczona do pracy w trybie stacjonarnym. Maszyna napędzana silnikiem elektrycznym poprzez motoreduktor. Urządzenie może być agregowane z ciągnikiem za pomocą trzypunktowego układu zawieszenia.

Owijarka do bel Metal-Fach Z561

Trójpunktowy układ zawieszenia - Owijarka do bel jest przeznaczona do owijania pojedynczych bel siana półsuchego z traw i roślin motylkowych w trybie stacjonarnym. Montowana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika.

Stół obrotowy - Owijarka do bel wyposażona jest w dwa wałki, które dają większą stabilność i lepsze prowadzenie beli. Przetłoczenia na bębnach owijarki zwiększają ich wytrzymałość i zapobiegają poślizgowi beli.

Podajnik folii - Uniwersalny podajnik folii umożliwia stosowanie folii o szerokości 500 m i 750 mm. Aluminiowe, moletowane rolki gwarantują właściwe wstępne napięcie folii.

Owijarka do bel stacjonarna Z561 Metal-Fach Nóż do cięcia folii

Nóż do cięcia folii - Owijarkę wyposażono w nóż do cięcia folii

Owijarka do bel stacjonarna Z561 Metal-Fach Licznik owinięć

Elektroniczny licznik owinięć - Licznik L-01 jest urządzeniem elektronicznym zliczającym oraz informującym użytkownika o ilości owiniętych bel.

 

 

Dane techniczne

Model owijarki: Z561
Długość: 2670 mm
Szerokość: 1200 mm
Wysokość: 1700 mm
Masa: 450 kg
Średnica owijanych bel: 1200 mm
Długość owijanych bel: 1200 mm
Sposób łączenia z ciągnikiem: TUZ
Napęd maszyny: Silnik elektryczny
Moc ciągnika: -
Napięcie: 230 AC
Wymagane ciśnienie układu hydrauliki siłowej ciągnika: -
Gwarancja: 24 miesiące
   

Wyposażenie standardowe

  • agregacja z ciągnikiem przez trójpunktowy układ zawieszenia
  • elektroniczny licznik owinięć
  • odcinanie folii
  • podajnik folii 500/750 mm

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie produktów, przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje, w tym parametry techniczne, wygląd oraz wyposażenie mogą ulegać zmianie. Wszelkie informacje eksploatacyjne i graficzne prezentowane na stronie internetowej są jedynie poglądowe. Pewne elementy wyposażenia mogą być opcjonalne i nie być standardowym wyposażeniem. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, kwestii bezpieczeństwa i dostępnych produktów, zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc. Skorzystaj z poniższego przycisku. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc efektywnie wesprzeć Cię w każdej kwestii.

 

Agromep kontakt

 

 

O producencie

 

Metal-Fach - Prasy zwijające, owijarki bel, ładowacze czołowe, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe – to sztandarowe produkty czołowego polskiego producenta maszyn i urządzeń rolniczych Metal-Fach. Przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Sokółce, na przestrzeni lat zyskało zaufanie wśród rolników w Polsce i na całym świecie.

Typ owijarki: Stacjonarne