Ładowarka przegubowa Schaffer 2024

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Schaffer
 • Dostępność: Jest Jest

Ładowarka Schaffer 2024 o mocy 25 KM

Napęd Hydrauliczny i Pedał Gazu: Prosta, Wydajna i Korzystna Inwestycja

Napęd hydrauliczny i precyzyjny pedał gazu to rozwiązania, które wyróżniają ładowarki kompaktowe Schäffer. Te maszyny są idealnie przystosowane do pracy w ograniczonych przestrzeniach. Zarówno model Schäffer 2024, z szerokością zaczynającą się od 90,5 cm, jak i jego młodszy odpowiednik, są praktycznie w stanie zmieścić się w każdych drzwiach.

Dzięki kompaktowym wymiarom, ładowarki Schäffer pozwalają na wykonywanie prac w budynkach i pomieszczeniach, które wcześniej były trudno dostępne. Oba modele prezentują się podobnie, jednak Schäffer 2024 wyposażony jest w nieco mniejszy silnik i napęd w porównaniu do swojego młodszego brata.

Łącząc prostotę obsługi, wydajność oraz doskonałe parametry techniczne, ładowarki kompaktowe Schäffer stanowią atrakcyjną i opłacalną inwestycję dla prac w ograniczonych przestrzeniach.

Głowica Schäffer SWH: Prosty Montaż i Duża Funkcjonalność

Głowica Schäffer SWH wyposażona w nowoczesny system mocowania osprzętu zapewnia niezwykłą łatwość montażu i demontażu. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, nawet najbardziej skomplikowane operacje stają się proste i intuicyjne. Standardowe wyposażenie, czyli łatwe w użyciu ryglowanie hydrauliczne, sprawia, że praca z tą głowicą jest niezwykle wygodna.

Oryginalne osprzęty Schäffer posiadają podwójny system haków mocujących, co umożliwia dopasowanie kąta wychylenia. Ta funkcjonalność daje możliwość elastycznego dostosowania głowicy do różnorodnych zadań, co zdecydowanie ułatwia i usprawnia prace. Dzięki temu użytkownik może osiągnąć optymalne efekty bez zbędnego wysiłku.

Głowica Schäffer SWH to nie tylko prostota montażu, ale także wszechstronność i możliwość precyzyjnego dopasowania do konkretnych potrzeb, co znacznie ułatwia i usprawnia wszelkie zadania wykonywane z jej użyciem.

Napęd Hydrauliczny i Pedał Gazu: Efektywność Obsługi Ładowarek Schäffer 2020 i 2024

Dzięki napędowi hydraulicznemu na cztery koła obsługa ładowarek Schäffer 2020 i 2024 jest niezwykle efektywna. Regulacja ilości obrotów silnika wysokoprężnego odbywa się płynnie poprzez pedał gazu lub manualnie, zależnie od warunków pracy. Dodatkowo, regulacja kierunku jazdy i prędkości możliwa jest za pomocą pedału umieszczonego po lewej stronie.

Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i precyzyjne prowadzenie pojazdu oraz wykonywanie dokładnych manewrów. Za pomocą pedału gazu operator ma pełną kontrolę nad ilością obrotów silnika, co umożliwia płynne dopasowanie do aktualnych potrzeb pracy. Dodatkowo, łatwy dostęp do pedału kierunku jazdy po lewej stronie sprawia, że obsługa pojazdu jest intuicyjna i wygodna.

Napęd hydrauliczny oraz precyzyjna kontrola za pomocą pedału gazu to cechy, które znacząco poprawiają efektywność obsługi ładowarek Schäffer 2020 i 2024, umożliwiając płynne operacje nawet w zróżnicowanych warunkach pracy.

Dane techniczne

Silnik: 3-cylindrowy chłodzony cieczą silnik Diesel Kubota
Moc: 18,5 kW (25 KM)
Masa robocza około***: 1700 kg
Ogumienie - standardowe: 7.00 - 12 AS, offset +45
Długość z łyżką standardową: 3530 mm
Szerokość: 905 mm - 1250 mm
Wysokość - dach ochronny: od 2090 mm
Promień skrętu: 660 mm
Udźwig maks.: 1400 kg
Udźwig - maszyna wyprostowana (paleciak)**: 622 - 786 kg
Udźwig - maszyna skręcona (łyżka)**: 410 kg
Wysokość podnoszenia*: 2800 lub *3060 mm

* Opcja: Wysokie podnoszenie, ** zgodnie z ISO 8313, *** masa zależna jest od wyposażenia maszyny i może różnić się od podanej

 

Wyposażenie standardowe

 • 3-cyl. silnik Kubota diesel D1105, 18.5 kW (25 KM)
 • Hydrauliczny stały napęd na 4 koła sterowany pedałem
 • Koła 7.00-12 AS, offset +45 zawierające odwracalne felgi
 • Oryginalne osie Schaffer
 • Hamulec bębnowy i hamulec ręczny
 • Bezobsługowy przegub środkowy
 • Uchylne drzwi – boczne ramki bezpieczeństwa
 • 1 x LED lampa robocza przednia
 • Automatyczne poziomowanie narzędzi
 • Wydajność pompy hydraulicznej 33 l/min
 • Kolumna kierownicza regulowana
 • Licznik godzin, kontrolka paliwa, czujnik temperatury
 • Głowica SWH z hydraulicznym mocowaniem narzędzi

 

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie produktów, przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje, w tym parametry techniczne, wygląd oraz wyposażenie mogą ulegać zmianie. Wszelkie informacje eksploatacyjne i graficzne prezentowane na stronie internetowej są jedynie poglądowe. Pewne elementy wyposażenia mogą być opcjonalne i nie być standardowym wyposażeniem. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące gwarancji, kwestii bezpieczeństwa i dostępnych produktów, zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i uwagi, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc. Skorzystaj z poniższego przycisku. Czekamy na Twoją wiadomość, aby móc efektywnie wesprzeć Cię w każdej kwestii.

 

Agromep kontakt

 

 

O producencie

Schaffer - Planujesz porządkować plac lub przeprowadzać prace ziemne, a potrzebujesz trwałego i solidnego sprzętu? Ładowarki Schäffer, to innowacyjne i wysoce efektywne urządzenia w przystępnej cenie. Prezentowane maszyny charakteryzują się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.

Ładowarki dedykowane agrobiznesowi stanowią niezastąpioną bazę maszyn dla każdej firmy. Ładowarki Schäffer usprawniają system wykonywania zadań, co skutkuje zwiększeniem ogólnej wydajności pracy. Oferujemy solidne i niezawodne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki innowacyjnym maszynom, Twoja firma będzie mogła efektywniej wykonywać różnorodne zadania, co przyczyni się do wzrostu produktywności i osiągnięcia lepszych rezultatów.

 

Moc silnika: poniżej 50 KM
Typ ładowarki: Przegubowa