Przetrząsacze karuzelowe P6

  • Producent: Samasz

szerokość robocza 6,50 - 7,70 m

Przetrząsacze serii P6 idealnie sprawdzają się w średnich jak i w dużych gospodarstwach. Przeznaczone są do efektywnego przetrząsania ściętej zielonki oraz podsuszonego siana, w celu przyspieszenia procesu schnięcia. Ogranicza to straty składników pokarmowych siana: białka i karotenu.

 

KORZYŚCI

Na zadowolenie klientów z przetrząsaczy firmy SaMASZ wpływa wysoka czystość zbieranej paszy. Bliskie mocowanie kół względem palców przetrząsacza umożliwia doskonałą adaptację do ukształtowania podłoża, zabezpieczając tym samym przed zanieczyszczeniem pokosu glebą. Dla maksymalnej ochrony darni można również zamontować przednie koło podporowe, które jest szczególnie przydatne na pagórkowatym terenie.

Dodatkowo wyposażenie przetrząsaczy w hydraulicznie rozkładany ekran wpływa na wyeliminowanie strat zielonki podczas przetrząsania na skraju pola, a mała średnica karuzel i stabilność palców zapewnia podbieranie całego pokosu nawet podczas przetrząsania po kosiarce bez zgniatacza.

Długą żywotność zapewnia solidna, hermetyczna konstrukcja wszystkich przekładni przetrząsacza pracujących w oleju.

Układ zawieszenia jest wyposażony w mechanizm dzięki któremu, przy podnoszeniu maszyna ustawia się w położeniu centralnym. Naprężenie amortyzatorów stanowi dodatkowe wsparcie.

 

DANE TECHNICZNE

Model  

P6 - 651

P6 - 771

Szerokość robocza  [m]

6,5

7,7

Szerokość transportowa  [m]

3

2,95

Wysokość transportowa  [m]

3,6

4

Liczba wirników  [szt.]

6

6

Wymagana ilość przyłączy hydraulicznych    

1 x dwustronnego działania

1 x dwustronnego działania

Wydajność robocza  [ha/h]

~ 7,80

~ 9,20

Liczba ramion wirnika  [szt.]

6

6

Średnica wirnika  [cm]

160

172

Obroty WOM  [obr./min]

540

540

Kategoria zaczepu TUZ   

II

II

Moc ciągnika  [KM]

od 50

od 60

Ogumienie   

16 x 6,5 - 8

16 x 6,5 - 8

Masa  [kg]

915

945

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Przekładnie olejowe • Hydrauliczne składanie • Regulowany kąt rozrzutu zielonki • Regulacja ustawienia kół do pracy na skraju łąki • Zabezpieczenie przed zgubieniem palców sprężystych • Łańcuch ograniczający • Tablice ostrzegawcze z tylnymi światłami drogowymi • Wał napędowy (WPT)

Typ przetrząsacza: 6-wirnikowe
Rodzaj przetrząsacza: Zawieszane